Deze woning is gelegen in een doodlopende straat in een kindvriendelijke wijk te Hulste, Zwaluwenlaan 22 en onderging onlangs een volledige renovatie.
De woning is praktisch ingedeeld en is heel lichtrijk.
In de inkomhal is er een afzonderlijk gastentoilet met lavabo voorzien. Verder kan je via de inkomhal ook rechtstreeks naar de keuken. De andere deur biedt toegang naar de leefruimte met keuken. De leefruimte is heel lichtrijk met zicht op de tuin.
Aanpalend vinden we de keuken met eiland en alle nodige keukentoestellen. Er is nog een kleine bergruimte onder de trap voorzien.
Via de keuken kan je ook naar de garage en via de garage kan je naar de tuin.
Op het eerste verdiep bevinden zich 3 slaapkamers en een badkamer met lavabomeubel, bad en douche.
De zolderverdieping is bereikbaar via een uitschuifladder en biedt heel wat opbergmogelijkheden.
Pluspunten:
- rustige en kindvriendelijke wijk
- EPC label A
- volledige renovatie
Interesse in deze woning? Geef ons een seintje op het nummer 056 25 26 19.
| Adres: | Zwaluwenlaan 22 Hulste |
| Referentie: | TH/2964 |
| Huurprijs: | € 975/maand |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Perceelbreedte: | 10 m |
| Perceeldiepte: | 22 m |
| Bewoonbare opp.: | 134 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1977 |
| Renovatiejaar: | 2026 |
| Gevelbreedte: | 10 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | 20 m² |
| Tuin: | 103 m² |
| Tuin breedte: | 10 m |
| Tuin diepte: | 10,8 m |
| Tuin oriëntatie: | Noord-West |
| Tuin kwaliteit: | Aan te leggen |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Kindvriendelijk: | Ja |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie - Alsook spouwmuurisolatie |
| Rolluiken: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 20251116-0002209084-RES-3 |
| Totaal verbruik: | 98,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| EPC Geldig tot: | 16/11/2035 |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |