Bij het betreden van de woning kom je binnen in de lichtrijke gang aansluitend op de ruime leefruimte.
Naast de leefruimte bevindt zich de keuken met daarnaast een extra bergruimte en toilet. Verder is er op het gelijkvloers ook een doorgang voor de kelder.
Op het eerste verdiep vind je een slaapkamer en een badkamer uitgerust met toilet en douche.
Op de zolder is er een ruime slaapkamer. Deze wordt nog afgewerkt met een balatumvloer.
Beschikbaar vanaf 15/05/2026
| Adres: | Ommegangstraat 58 Izegem |
| Referentie: | TH/2952 |
| Huurprijs: | € 750/maand |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | 15/05/2026 |
| Perceeloppervlakte: | 58 m² |
| Perceelbreedte: | 5,9 m |
| Perceeldiepte: | 11 m |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Gevelbreedte: | 5,9 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Raamwerk: | PVC, Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Condensatieketel |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Rolluiken: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260427-0003854910-RES-1 |
| EPC Index: | 237,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |