Te renoveren gelijkvloerse villa op 954 m² met landelijke verzichten te Bavikhove.
Vele mensen vragen ons kantoor of we een gelijkvloerse woning te koop weten staan. Liefst op een landelijke ligging maar toch nog goed bereikbaar. Wel, de Waterstraat 4 te Bavikhove is zo een verborgen parel.
De eerste eigenares die deze woning zelf met haar man bouwde heeft de woning recent verlaten. Hierdoor zoeken wij een nieuwe eigenaar voor dit te renoveren huis.
Zeer ruime inkom, inpandige garage waar de CV staat en was- en droogkastvoorzieningen zitten. Aan de rechterzijde van de woning is de leefruimte met vele raampartijen en zicht op terras en tuin (met verzichten). De aparte keuken is ook voorzien van een deur naar het terras en heeft een kleine ontbijthoek.
Verder is er een centrale gang met 3 slaapkamers en een badkamer.
De tuin is weelderig en kleurrijk. Vele bloemen, landelijke verzicht,..
PLUSPUNTEN:
+ gelijkvloers
+ 954 m²
+ landelijke verzichten
| Adres: | Waterstraat 4 Bavikhove |
| Referentie: | TK/2967 |
| Vraagprijs: | € 345.000/totaal |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 954 m² |
| Perceelbreedte: | 14 m |
| Bewoonbare opp.: | 125 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1973 |
| Gevelbreedte: | 11 m |
| Bouwlagen: | 1 |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord-Oost |
| Garage: | 1 |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel, Gedeeltelijk dubbel |
| Elektriciteit: | niet conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel - bouwjaar 2019 |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie - plafond isolatie 5 cm minerale wol. Lege spouw. |
| Rolluiken: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 671 |
| EPC Certificaat Nr.: | Certificaat-20260504-0003860889-RES-1 |
| EPC Index: | 420,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | E |
| Renovatieplicht: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woonuitbreidingsgebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |