Ruime woning te koop met 4 slaapkamers en een grote garage te Harelbeke!
Bij het binnengaan kom je in de voorplaats, die ideaal kan worden ingericht als bureau of als gelijkvloerse slaapkamer. Vervolgens bereik je de living met aansluitend de keuken. Vanuit de keuken heb je directe toegang tot de tuin en het terras. Daarna heb je een ruime garage, die uitgerust is met een elektrische poort.
Op de eerste verdieping bevinden zich vier ruime slaapkamers en een badkamer met douche, lavabo en toilet. Er is nog een vaste trap naar de zolder, waar extra kamers kunnen worden gecreëerd mits het plaatsen van een Velux-raam.
PLUSPUNTEN:
+ EPC D
+ Grote garage en oprit
| Adres: | Vaartstraat 3 Harelbeke |
| Referentie: | TK/2977 |
| Vanafprijs: | € 190.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 271 m² |
| Perceelbreedte: | 9 m |
| Perceeldiepte: | 29 m |
| Bewoonbare opp.: | 294 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1937 |
| Gevelbreedte: | 9 m |
| Bouwlagen: | 4 |
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Garage: | 1 |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: | Privé |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Stookolie |
| Kadastrale Oppervlakte: | 271 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20251006-0003700827-RES-1 |
| EPC Index: | 350,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | D |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |