Dit pand is momenteel de vestiging van Slagerij Jean-Marcel in Kuurne. Een commerciële ligging met een gekend karakter. Vandaag is deze slagerij nog steeds actief en de eigenaar wil deze gerust overlaten met de meeste materialen en toestellen inclusief.
Dit pand kan echter ook als woning aangekocht worden mits het vragen van een functiewijziging aan de gemeente.
Op heden is er langs voor het winkelgedeelte. Achteraan: atelier, koelcel, kelder, wasruimte, badkamer en volledig geïnstalleerde grootkeuken. Volledig achter de eigendom is er de kantine/leefruimte.
Het verdiep bevat 2 ruime slaapkamers en een vaste trap naar het zolderverdiep.
De tuin is volledig geïnstalleerd in functie van de slagerij. Rooktoestellen, kooktoestellen, frigo, diepvries, stockage,.. Alles is voorzien in het achterhuis.
PLUSPUNTEN:
+ Nog actieve zaak
+ Vele toestellen en benodigdheden inclusief
+ 204m² bewoonbare oppervlakte