Welkom in deze hoogwaardig afgewerkte alleenstaande woning, gelegen in een rustige en kindvriendelijke woonwijk in Kuurne!
Bij het betreden van deze woning komt u binnen in de ruime inkomhal met apart gastentoilet. Aansluitend bevindt zich de huidige speelkamer, die volledig is uitgerust van maatwerkkasten, waardoor deze ruimte ook perfect kan dienen als bureau, hobbyruimte of extra slaapkamer.
Dankzij de grote raampartijen geniet de leefruimte samen met de open keuken van veel natuurlijk licht. De keuken is uitgerust met kwalitatieve toestellen en alle hedendaagse comfort. Vanuit de leefruimte heeft u bovendien een mooi zicht op de tuin.
De volledig omheinde tuin is prachtig aangelegd en bevat een groot terras. Er is eveneens een praktisch tuinhuis aanwezig.
Verder is er op het gelijkvloers een stijlvolle afgewerkte badkamer met wastafel en douche.
Op de verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers. De volledige verdieping is voorzien van praktische maatwerkkasten, wat zorgt voor extra opbergruimte en een strakke afwerking.
De masterbedroom beschikt over een luxueus bad, wat zorgt voor een extra gevoel van comfort en ontspanning.
Tot slot bezit de woning over een carport en oprit met plaats voor twee wagens.
PLUSPUNTEN:
+ Rustige ligging
+ Instapklaar
+ Kwalitatieve afwerking
| Adres: | Sint-Pietersstraat 33 Kuurne |
| Referentie: | TK/2975 |
| Vraagprijs: | € 450.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In woonwijk |
| Perceeloppervlakte: | 515 m² |
| Perceelbreedte: | 16,8 m |
| Perceeldiepte: | 33,5 m |
| Bebouwde opp.: | 135 m² |
| Bewoonbare opp.: | 124 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1980 |
| Gevelbreedte: | 10,2 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin breedte: | 16,8 m |
| Tuin diepte: | 33,5 m |
| Tuin oriëntatie: | West |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: | Privé |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | keuring in in aanvraag maar is compleet vernieuwd met schema's. |
| Verwarming: | CV-ketel, Warmtepomp, Aardgas - Lucht/lucht warmptepomp, ook houtkachel aanwezig |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas, Elektrische boiler |
| Isolatie: | Dakisolatie - 160mm |
| Airco: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Zonnewering: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 743 |
| Kadastrale benaming: | P0000 |
| Kadastrale Nummers: | Z2 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 515 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260507-0003863461-RES-1 |
| EPC Index: | 252,00 kWh/(m² jaar) |
| Totaal verbruik: | 252,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 7/05/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Effectief overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |