Deze verzorgde woning is gelegen in het midden van de Oogststraat. Een aangename en kindvriendelijke buurt te Kuurne.
Bij het betreden van de woning komt u binnen in de ruime inkomhal met apart gastentoilet. De woning heeft een lichtrijke leefruimte met zithoek en eetplaats. Centraal in de woonkamer is er een gezellige houtkachel.
Aansluitend bevindt zich de volledig uitgeruste keuken, voorzien van alle nodige comfort. Verder beschikt de woning over een aanpalende kelder en een inpandige garage.
Het verdiep bevat drie volwaardige slaapkamers en een badkamer met ligbad, douchescherm en wastafel. Daarnaast is er nog een praktische zolder aanwezig, bereikbaar via een schuifladder.
Buiten geniet u van een volledig omheinde tuin en onderhoudsvriendelijke tuin met twee grote terassen en een praktisch tuinhuis. Tot slot is er een veranda met zicht op de tuin.
PLUSPUNTEN:
+ blanco elektriciteitskeuring
+ zonnepanelen + boiler
+ betonstructuur
+ EPC B
+ 2 zolders
| Adres: | Oogststraat 16 Kuurne |
| Referentie: | TK/2982 |
| Vraagprijs: | € 285.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In woonwijk, Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 227 m² |
| Perceelbreedte: | 9 m |
| Perceeldiepte: | 25 m |
| Bewoonbare opp.: | 147 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1972 |
| Gevelbreedte: | 9 m |
| Bouwlagen: | 4 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Garage: | 1 |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Zonneboiler |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Internet: | Ja |
| Zonnewering: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 617 |
| Kadastrale benaming: | P0000 |
| Kadastrale Nummers: | 00W |
| Kadastrale Oppervlakte: | 227 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | Certificaat-20220401-0002575933-RES-1 |
| EPC Index: | 190,00 kWh/(m² jaar) |
| Totaal verbruik: | 190,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 1/04/2032 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |