Omschrijving
Prachtig gerenoveerde woning te koop met bijgebouw en dubbele garage in Roeselare
Bij het betreden van de woning kom je terecht in een magnifieke, lichtrijke leefruimte met open keuken, vanwaar je een prachtig zicht hebt op de tuin en het bijgebouw. Op het gelijkvloers is overal vloerverwarming voorzien, gecombineerd met radiatoren. Vooraan de woning bevindt zich een aparte bureauruimte, ideaal voor thuiswerk. Daarnaast zijn er achteraan screens voorzien voor extra comfort en privacy.
De stijlvolle, volledig uitgeruste keuken beschikt over alle nodige toestellen. Er is een apart gastentoilet voorzien. Verder vind je een ruime berging, gevolgd door een dubbele garage uitgerust met twee snellaadpalen. De woning is bovendien voorzien van een ventilatiesysteem type D.
Op de eerste verdieping bevindt zich de eerste slaapkamer en daarnaast een dressing, evenals een badkamer uitgerust met lavabo, toilet en douche. Via een vaste trap bereik je de tweede slaapkamer, die indien gewenst kan worden opgesplitst in twee aparte kamers.
Er liggen 28 zonnepanelen op het platte dak van 10.080 WP. Er zijn 2 thuisbatterijen.
Dit is een vanafprijs.
Schrijf je in voor de bezoekdag dinsdag 5 mei van 18u-20u of zaterdag 9 mei van 10u-12u
PLUSPUNTEN:
+ 28 zonnepanelen
+ EPC A
+ Kwalitatieve materialen